Obsah fóra serm.sk serm.sk
Fórum pre a o šermiaroch
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
Banner MarkOffice Markepee Serm.sk

Ženy a šerm
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Ďalší
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra serm.sk -> Slamník
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Lenka "Lenka"
Tlčhuba


Založený: 26 Feb 2007
Príspevky: 251
Bydlisko: tam, kde sa vrany otacaju

PríspevokZaslal: Po Aug 18, 2008 10:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

malej napísal:

To Lenka: položil jsem si tu otázku a vyšla mě zcela jiná odpoveď Very Happy .


tak to sprav ešte raz a tento krát neklam sám sebe.... Rolling Eyes
_________________
Forma sleduje funkciu.... (H.J. Sullivan)
Ornament je zločin .... (A. Loos)
Ušľachtilá jednoduchosť a tichá veľkosť (J.J. Winckelmann)
Architektúra je umelecký čin a dom stroj na bývanie (Le Corbusier)
50 - ročná lebka neandrtalca (Doc. Hoššo)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Lenka "Lenka"
Tlčhuba


Založený: 26 Feb 2007
Príspevky: 251
Bydlisko: tam, kde sa vrany otacaju

PríspevokZaslal: Po Aug 18, 2008 10:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Deti moje, ja nechápem, co tu stále koluje domnienka, ze ženy robia šerm kvoli chlapom.... to si vy chlapi myslíte, že vás akože nikde inde nenájdeme, ved ste všade okolo nás Laughing
to ako keby chlapi robili balet kvoli ženám...... však to je nonsens.

ak si holka myslí že v šerme zbali chlapa omnoho lahsie, tak je na velkom omyle..... všetci muži, ktorý boli čo k čomu sú už dávno zadaný alebo nebodaj ženatý, takže si týmto len zužuje pole pôsobnosti.....

a zase na druhej strane, ked sa pozrem na niektorých šermiaroch po festaku a niekedy ešte aj pred, ako s opicou na pleci, spáleným nosom a neopakovatelným čuchovým znamením sa motajú po placi v špinavej košeli a nohavicami na pol žrde, očurávajúc každý druhý strom, tak to fakt nieje príliš silný estetický zážitok.... takže neviem, čo vás chlapov furt berie, že robíme šerm kvoli vám... Rolling Eyes

zase až taký úžasný nie ste Confused

skor si myslím, že vy chlapy robíte šerm kvoli nám, aby ste nám ukázali, aký ste mocný a (podaktorý) urastený a dokonale ovládate šerm, čo v podstate nie je nič iné ako jelene v ruji..... aj tý sa snažia dokázať, kto vie lepšie zaobchádzat zo svojim vercajchom Wink

čiže čo z toho vyplýva Question
Idea že muži robia šerm kvoli ženám Laughing
_________________
Forma sleduje funkciu.... (H.J. Sullivan)
Ornament je zločin .... (A. Loos)
Ušľachtilá jednoduchosť a tichá veľkosť (J.J. Winckelmann)
Architektúra je umelecký čin a dom stroj na bývanie (Le Corbusier)
50 - ročná lebka neandrtalca (Doc. Hoššo)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Michelle
Bežný tlachal


Založený: 13 Aug 2008
Príspevky: 19

PríspevokZaslal: Ut Aug 19, 2008 1:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Lenka, to si napisala krasne Very Happy
_________________
Historicky serm je to najlepsie, co ma v zivote stretlo. Bez neho by som uz nevedela zit Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Milan Olaff Madlenák
Tlčhuba


Založený: 13 Jún 2006
Príspevky: 929
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ut Aug 19, 2008 1:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Lenka napísal:
a zase na druhej strane, ked sa pozrem na niektorých šermiaroch po festaku a niekedy ešte aj pred, ako s opicou na pleci, spáleným nosom a neopakovatelným čuchovým znamením sa motajú po placi v špinavej košeli a nohavicami na pol žrde, očurávajúc každý druhý strom, tak to fakt nieje príliš silný estetický zážitok.... takže neviem, čo vás chlapov furt berie, že robíme šerm kvoli vám... :roll

zase až taký úžasný nie ste Confused


A do riti, dalsie potvrdenie toho, ze nie som sermiar! Nepijem, nestim po rohoch, opice nenosim so sebou, gate drzia, kde maju drzat, ale namiesto toho som uzasny... A zaroven smutny, lebo uz zase nie som sermiar... Shocked

Lenka napísal:
skor si myslím, že vy chlapy robíte šerm kvoli nám, aby ste nám ukázali, aký ste mocný a (podaktorý) urastený a dokonale ovládate šerm, čo v podstate nie je nič iné ako jelene v ruji..... aj tý sa snažia dokázať, kto vie lepšie zaobchádzat zo svojim vercajchom Wink

čiže čo z toho vyplýva Question
Idea že muži robia šerm kvoli ženám Laughing


Ja a robit cosi kvoli zenam? Ako jelen v ruji? A navyse urasteny a mocny? Ja? Ja som len neskutocne krasny a charizmaticky, prudko inteligentny, sila je pre praludi, pche...

A z toho vyplyva, ze serm vlastne vobec nerobim a ako taky sa mozem chechtat zo zien, ktore ho robia, pretoze ak parafrazujem Lenku, tak zeny-sermiarky pred festakmi ci po nich vlacia sa s opicami a suknami na kolenach (ci nad kolenami?), maju tiez specificku aromu po par dnoch v terene, curaju kade mozne a dokonca to povysili na umenie.

A to vsetko len preto, aby nam-muzom ukazali, ze vedia s nasim vercajchom narabat lepsie ako my-muzi. Co obcas tiez nie je na skodu...
Otvaram diskusiu....Twisted Evil

Preboha!!! Mne to doslo az teraz!!!! Kedze nie som sermiar a ani chlap, tak vlastne zeny zacali sermovat kvoli mne!!!!1 Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
malej
Bežný tlachal


Založený: 10 Júl 2008
Príspevky: 96
Bydlisko: Třebíč , Münster

PríspevokZaslal: Ut Aug 19, 2008 8:58 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

To Lenka: Nevidím důvod proč bych sám sobě lhal. Nikdy jsem netvrdil,že ženská k šermu nepatří,takže nevím o co ti jde. Můžeš to brát z pohledu současného a nebo tak jak to kdysi bylo. A to je zásadní rozdíl nic víc. Na to sis jaksi neodpověděla ty Wink . Mě je zcela jedno jestli ženská šermuje nebo ne,ale v každém případě to bude dobové ať v táboře nebo v bitevní vřavě. Dal jsem do placu jen tak otázku a ty jsi se chytla jako správná feministka na první našlápnutí. Jinak občurávat je opravdu neestetické. Dle dochovaných rytin a iluminací se chodilo i na velkou hned za stan a to přímo v táboře (což dnes nepraktikujeme). Zkrátka máš pocit obhajovat něco co tady nikoho nebere. Teda já jsem ještě nepotkal chlapa,který by kvůli tomuto koníčku chtěl balit ženskou a naopak. Ani já jsem svoji přítelkyni na to "neulovil" a jí je historické vojenství taky šumák i když čas od času se mnou jezdí jako feldfrau a pomáhá s vybavováním ve skupině.
_________________
Schopný voják nepotřebuje druhou mzdu a proviant.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Lenka "Lenka"
Tlčhuba


Založený: 26 Feb 2007
Príspevky: 251
Bydlisko: tam, kde sa vrany otacaju

PríspevokZaslal: Ut Aug 19, 2008 9:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

To Olaf: Olaf, ty si iny ako ostatne deti, ty sa do toho nezaraduj, na teba potrebujeme samostatnu kategóriu.... Laughing
_________________
Forma sleduje funkciu.... (H.J. Sullivan)
Ornament je zločin .... (A. Loos)
Ušľachtilá jednoduchosť a tichá veľkosť (J.J. Winckelmann)
Architektúra je umelecký čin a dom stroj na bývanie (Le Corbusier)
50 - ročná lebka neandrtalca (Doc. Hoššo)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Lenka "Lenka"
Tlčhuba


Založený: 26 Feb 2007
Príspevky: 251
Bydlisko: tam, kde sa vrany otacaju

PríspevokZaslal: Ut Aug 19, 2008 9:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

malej napísal:
To Lenka: Nevidím důvod proč bych sám sobě lhal. Nikdy jsem netvrdil,že ženská k šermu nepatří,takže nevím o co ti jde. Můžeš to brát z pohledu současného a nebo tak jak to kdysi bylo. A to je zásadní rozdíl nic víc. Na to sis jaksi neodpověděla ty Wink . Mě je zcela jedno jestli ženská šermuje nebo ne,ale v každém případě to bude dobové ať v táboře nebo v bitevní vřavě. Dal jsem do placu jen tak otázku a ty jsi se chytla jako správná feministka na první našlápnutí. Jinak občurávat je opravdu neestetické. Dle dochovaných rytin a iluminací se chodilo i na velkou hned za stan a to přímo v táboře (což dnes nepraktikujeme). Zkrátka máš pocit obhajovat něco co tady nikoho nebere. Teda já jsem ještě nepotkal chlapa,který by kvůli tomuto koníčku chtěl balit ženskou a naopak. Ani já jsem svoji přítelkyni na to "neulovil" a jí je historické vojenství taky šumák i když čas od času se mnou jezdí jako feldfrau a pomáhá s vybavováním ve skupině.


ja a feministka Laughing tý ktorý ma poznaju potvrdia, že som viac naklonená mužom ako ženám v akomkolvek smere, len ma rozčulujú také názory, že ženy robia šerm kvoli chlapom, to je tak úbohé....myslieť si takúto vec a citit z toho trochu namyslenost a povyšovanie.....
nestačí vám, že sa kvoli vám líčime, farbíme vlasy, trápime sa dietami aby sme sa vám zapáčili, to ešte aj šerm musíme robit kvoli vám? nenamýslate si tak trochu chlapci?
_________________
Forma sleduje funkciu.... (H.J. Sullivan)
Ornament je zločin .... (A. Loos)
Ušľachtilá jednoduchosť a tichá veľkosť (J.J. Winckelmann)
Architektúra je umelecký čin a dom stroj na bývanie (Le Corbusier)
50 - ročná lebka neandrtalca (Doc. Hoššo)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Ladislav Vyoral
Tlčhuba


Založený: 12 Jún 2007
Príspevky: 354
Bydlisko: Malenovice Morava

PríspevokZaslal: Ut Aug 19, 2008 11:14 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak se to zpívá???.....a ja sprostá som si kvoli tebe oholila nohy..??? Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Jsem jako zrcadlo.
Smějte se a já se budu smát na vás. Mračte se a já se budu mračit též.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Milan Olaff Madlenák
Tlčhuba


Založený: 13 Jún 2006
Príspevky: 929
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Aug 20, 2008 7:19 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Lenka napísal:
nestačí vám, že sa kvoli vám líčime, farbíme vlasy, trápime sa dietami aby sme sa vám zapáčili, to ešte aj šerm musíme robit kvoli vám? nenamýslate si tak trochu chlapci?


Nestaci. Navyse nechapem zmysel farbenia vlasov ako cinnost uz dlhe roky, bohuzial nielen u zien, ale rad si to necham vysvetlit. Tiez nechapem zmysel diet. Keby zeny na treningoch poriadne makali, nemusia drzat diety, i podpriemerny telocvikar vie, ze jeden z najepsich cvikov na prdel je vypad. A tych mate v serme dostatok, hehe. Musite, to mate v genoch este od cias matriarchatu, ku ktoremu sa snazite mozno len nevedomky a uplne prirodzene vratit, a hladate si akykolvek sposob, ako chlapov ponizit a zosmiesnit a znicit. A co moze byt pre muza horsie, ako ked utrpi od zeny porazku v cinnosti, ktora je vyhradena primarne pre neho - v boji?

Fuuuuuuuu, drsna teoria, asi popracujem na jej rozsireni a vytasim sa s nou na sympoziu, hehe.

(kto ju vezme inak ako vtip, tomu gratulujem k vlastnemu pohladu na svet, hehe)

Kuno: Juuuuuuu, to aj u vas frcia Slize??? Dooooobreeeeeee... Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Lenka "Lenka"
Tlčhuba


Založený: 26 Feb 2007
Príspevky: 251
Bydlisko: tam, kde sa vrany otacaju

PríspevokZaslal: St Aug 20, 2008 7:50 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Olaff napísal:

a hladate si akykolvek sposob, ako chlapov ponizit a zosmiesnit a znicit.
:


to Kuno: v podstate áno, sme fakt blbé, že takéto veci robíme kvoli vám....

to Olaf: lebo tá poznámka, že ženy robia šerm kvoli chlapom vôbec nebola zosmiešnením ženskej polovice..... takže to znamená, že vy muži nás možete ponižovat a my ked sa na to ohradíme, tak sme feministky...

poviem ti iný príklad, teraz na Beckove bola hore na hrade dobová kuchyna a varil v nej aj Mydlinka z Tovarišstva a pokial si dobre pamätám, ak s nimi chodieva varit aj Chlievo. A varenie je potom čisto ženská záležitost, tak ako šerm je čisto mužská....... Wink všetkým chutilo, a nikto sa nesnažil ich zosmiešniť, že čo tu robí chlap ten v zástere..... nikto sa nad tým ani nepozastavoval a nikoho uz vobec nenapadlo, že to tý chlapi robia kvoli babám..... proste ich baví variť, to je všetko, nemusia to robit z nejakým sekundárnym zámerom, takisto ako ženy baví šermovat

neviem prečo máš pocit, že sa ta snaží niekto ponížiť, máš pocit, že ťa ženy ohrozujú v tvojej činnosti a snažia sa ťa vyšachovat? Napriek tomu, že kolko báb sa motá okolo šermiarov, len málo z nich vystupuje s nejakým šermiarskym vystúpením, takže skutočne nemám pocit, že by ťa niekto ponižoval, zosmiešnoval a nicil....... Question
_________________
Forma sleduje funkciu.... (H.J. Sullivan)
Ornament je zločin .... (A. Loos)
Ušľachtilá jednoduchosť a tichá veľkosť (J.J. Winckelmann)
Architektúra je umelecký čin a dom stroj na bývanie (Le Corbusier)
50 - ročná lebka neandrtalca (Doc. Hoššo)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Milan Olaff Madlenák
Tlčhuba


Založený: 13 Jún 2006
Príspevky: 929
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Aug 20, 2008 8:03 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Olaff napísal:
(kto ju vezme inak ako vtip, tomu gratulujem k vlastnemu pohladu na svet, hehe)


Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Lenka "Lenka"
Tlčhuba


Založený: 26 Feb 2007
Príspevky: 251
Bydlisko: tam, kde sa vrany otacaju

PríspevokZaslal: St Aug 20, 2008 8:21 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Olaff napísal:
Olaff napísal:
(kto ju vezme inak ako vtip, tomu gratulujem k vlastnemu pohladu na svet, hehe)


Rolling Eyes


aha zrazu je to vtip...
len vieš Oalf, niekomu sa tie tvoje vtípky moc nezdaju vtipné a niekoho sa možu priamo dotýkať a urážať (tým nemyslím seba), takže by som nabudúce volila trochu inú formu vtipu.... na ktorej sa zabavia všetci, nie len jedna polovica. Dakujem za pochopenie.
_________________
Forma sleduje funkciu.... (H.J. Sullivan)
Ornament je zločin .... (A. Loos)
Ušľachtilá jednoduchosť a tichá veľkosť (J.J. Winckelmann)
Architektúra je umelecký čin a dom stroj na bývanie (Le Corbusier)
50 - ročná lebka neandrtalca (Doc. Hoššo)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Milan Olaff Madlenák
Tlčhuba


Založený: 13 Jún 2006
Príspevky: 929
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Aug 20, 2008 8:32 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten "zrazu vtip" bol napisany o 7:19, kym tvoja seriozna reakcia prisla o 7:50... Bud citajme vsetko, alebo necitajme vobec, vtipokovat budem, ako uznam ja za vhodne, nie ako uznas ty za vhodne... Tiez dakujem za pochopenie...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Lenka "Lenka"
Tlčhuba


Založený: 26 Feb 2007
Príspevky: 251
Bydlisko: tam, kde sa vrany otacaju

PríspevokZaslal: St Aug 20, 2008 10:00 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Olaff napísal:
Ten "zrazu vtip" bol napisany o 7:19, kym tvoja seriozna reakcia prisla o 7:50... Bud citajme vsetko, alebo necitajme vobec, vtipokovat budem, ako uznam ja za vhodne, nie ako uznas ty za vhodne... Tiez dakujem za pochopenie...

prepáč, nezobudila som sa skorej Very Happy
_________________
Forma sleduje funkciu.... (H.J. Sullivan)
Ornament je zločin .... (A. Loos)
Ušľachtilá jednoduchosť a tichá veľkosť (J.J. Winckelmann)
Architektúra je umelecký čin a dom stroj na bývanie (Le Corbusier)
50 - ročná lebka neandrtalca (Doc. Hoššo)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Milan Olaff Madlenák
Tlčhuba


Založený: 13 Jún 2006
Príspevky: 929
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Aug 20, 2008 10:01 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Odpustam ti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Ladislav Vyoral
Tlčhuba


Založený: 12 Jún 2007
Príspevky: 354
Bydlisko: Malenovice Morava

PríspevokZaslal: St Aug 20, 2008 10:07 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Lenka: Nejste vůbec blbé,to jsem napsal pro odlehčení debaty.
Já ženy respektuji a ctím právě proto,že jsou ženy,jen trošku nechápu u některých tu urputnou snahu o tu emancipaci a to za každou cenu.
Příjde mi to stejné jako bych se já jako chlap začal líčit,oblékal se do dámských šatů,chtěl rodit...atd. a zásadně odmítal povinnosti,které vyplývají z toho,že jsem muž.(např.: hmotné zabezpečení rodiny,domácí manualní práce....atd.).Když by to potom moje okolí neakceptovalo,vykřikoval bych cosi o diskriminaci. Very Happy
Prostě chlap je chlap a žena je žena a nikdo na tom nic nezmění. Very Happy
_________________
Jsem jako zrcadlo.
Smějte se a já se budu smát na vás. Mračte se a já se budu mračit též.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Milan Olaff Madlenák
Tlčhuba


Založený: 13 Jún 2006
Príspevky: 929
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: St Aug 20, 2008 10:12 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuno: Bingo! Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Lenka "Lenka"
Tlčhuba


Založený: 26 Feb 2007
Príspevky: 251
Bydlisko: tam, kde sa vrany otacaju

PríspevokZaslal: St Aug 20, 2008 10:23 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuno napísal:
Lenka: Nejste vůbec blbé,to jsem napsal pro odlehčení debaty.
Já ženy respektuji a ctím právě proto,že jsou ženy,jen trošku nechápu u některých tu urputnou snahu o tu emancipaci a to za každou cenu.
Příjde mi to stejné jako bych se já jako chlap začal líčit,oblékal se do dámských šatů,chtěl rodit...atd. a zásadně odmítal povinnosti,které vyplývají z toho,že jsem muž.(např.: hmotné zabezpečení rodiny,domácí manualní práce....atd.).Když by to potom moje okolí neakceptovalo,vykřikoval bych cosi o diskriminaci. Very Happy
Prostě chlap je chlap a žena je žena a nikdo na tom nic nezmění. Very Happy


v podstate si to vsetko dokonale pochopil, ale dnesny serm predsa nieje zapas o život, myslim že tento nazor zastávas aj ty, je to v podstate šport, ktorý robíme pre zábavu, oddych, tak preco by to aj zeny nemohli robit. Prečo by sme to nemohli robit pre tento aspekt, ale práve kvoli mužom..... nie je to trochu na hlavu padnute?
_________________
Forma sleduje funkciu.... (H.J. Sullivan)
Ornament je zločin .... (A. Loos)
Ušľachtilá jednoduchosť a tichá veľkosť (J.J. Winckelmann)
Architektúra je umelecký čin a dom stroj na bývanie (Le Corbusier)
50 - ročná lebka neandrtalca (Doc. Hoššo)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Ladislav Vyoral
Tlčhuba


Založený: 12 Jún 2007
Príspevky: 354
Bydlisko: Malenovice Morava

PríspevokZaslal: St Aug 20, 2008 11:04 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Lenka: Když holky šermují,at šermují pokud na to stačí fyzicky. S tím problém nemám. A proč to dělají je mi také fuk. Já třeba rád a (prý i dobře) vařím ale když mne partneka doma od sporáku "vyžene",nejsem za to na ni zlý.
Já se jen pozastavuji nad tím,že když chcete šermovat (a jsou mezi vámi takové,co chtějí i ve zbroji),musíte na to fyzicky stačit a to se bohužel neobejde bez svalového potenciálu.
A protože nejsem masochista,tak se mi opravdu holky s postavou připomínající i vzdáleně kulturistky vůbec nelíbí. Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Jsem jako zrcadlo.
Smějte se a já se budu smát na vás. Mračte se a já se budu mračit též.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Mirena
Bežný tlachal


Založený: 03 Jan 2007
Príspevky: 37
Bydlisko: Schemnitz

PríspevokZaslal: St Aug 20, 2008 6:43 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja nerozumiem len tomu, preco to stale kazdy riesi.
Na ziadnej akcii sa zeny nebiju s chlapmi o svoje sermiarske prave, ktore im v podstate nik neupiera.
Zeni su prave take dobre sermiarky ako chlapi a tiez take zle.
Tato debata je iracionalna.

Komu vadia sermiarky? Nikomu
Komu vadia sermiari? Nikomu

Uz to ani nestoji za citanie. Vydavajte si to v Aspekte feministky. Toto je sermiarske forum!!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra serm.sk -> Slamník Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Ďalší
Strana 26 z 27

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk