Obsah fóra serm.sk serm.sk
Fórum pre a o šermiaroch
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
Banner MarkOffice Markepee Serm.sk

www.serm.sk a forum
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra serm.sk -> Slamník
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Ferdinand Ornth
hLadič / Pijan


Založený: 18 Máj 2006
Príspevky: 21
Bydlisko: Banska Bystrica

PríspevokZaslal: St Mar 26, 2008 12:53 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ok deti, forum by malo byt opravene. Ak ma niekto otazky preco to nefungovalo tak ma smolu pac sa s takou banalnostou radsej nepriznam Smile

Az by ste sa stretli este s nejakym problemom tak piste, skusime opravit
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ferdinand Ornth
hLadič / Pijan


Založený: 18 Máj 2006
Príspevky: 21
Bydlisko: Banska Bystrica

PríspevokZaslal: Št Mar 27, 2008 8:47 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ok, ochrana pred registraciou spamovacich robotov je nainstalovana. Snad to priemerne inteligentny clovek zvladne a neodfiltruje to i ludskych uzivatelov Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
harlequin
Bežný tlachal


Založený: 23 Jún 2006
Príspevky: 66

PríspevokZaslal: Ut Apr 01, 2008 12:22 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

este aj podujatia na hlavnej stranke by potrebovali taku ochranu... (aj link pod "Čítať celý článok" vedie niekam mimo, co je uz uplne zle)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ferdinand Ornth
hLadič / Pijan


Založený: 18 Máj 2006
Príspevky: 21
Bydlisko: Banska Bystrica

PríspevokZaslal: St Apr 02, 2008 8:17 am    Predmet: Odpovedať s citátom

harlequin napísal:
este aj podujatia na hlavnej stranke by potrebovali taku ochranu...

to je iny system. Je to CMS od sukromnej firmy a do kodu nemam pristup. A v podstate az tak velmo ani mat nechcem. Clovek sa dozvie veci a potom pojdu po nom rozne vladne institucie...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bystrík Holeček
Tlčhuba


Založený: 17 Sep 2006
Príspevky: 348
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St Apr 30, 2008 7:09 am    Predmet: Odpovedať s citátom

tak ale do tejto temy to uz urctie patri...

bod 1.

nehnevajte sa na mna pani moderatori, ale povazujem naozaj za absolutne trepne a nemiestne, aby ste to tu premazavali hala bala. toto je sermiarske forum a pokial tu je nieco k sermu, tak to sem urcite patri a nemate naozaj ani to najmensie prvo to vymazavat.
skuste si troska vsupit do seba, pretoze za chvilku uz na toto forum nebude mat chut pisat naozaj nik
to co sa tu momentalne deje ohladne vymazavania povazujem naozaj za trapne a detinske a nema to nic spolocne s moderovanim....
ak si chcete takymto sposobom porovnavat kto ma vacsi (co si doplnte sami) tak si na to najdite prosim iny sposob

bod 2.

to ako sa tu spravate k novacikom je naozaj smiesne a na zaplakanie.
tak sa jednoducho pytaju veci znova a znova, no a co. ak nechces neodpovedaj a mas po probleme. navazat sa tu do nich, ze nech si najskor pohladaju a posnazia sa, nebudte smiesny.... kto z vas by si nechcel ulahcit ked moze? nie je lahke selektovat veci z googla. ja sa tiez radsej opytam, aby som si usetril zbytocnu pracu a hlavne sa uistil. ak im nechcete pomoct, nechajte ich tak, snad sa najde niekto ochotny....

zaver:
uz to muselo byt raz vsetko povedane, lebo to, co sa deje v poslednej dobe na tomto fore je naozaj na zaplakanie

howk dohovoril som

P.S.: Miso ak ma nechces fakt nasrat, nechaj tu tento prispevok, je v spravnej teme a urcite je k veci!!!
_________________
wer nicht kämpft, kann nicht gewinnen

www.kompania.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Martin Janičina
Tlčhuba


Založený: 29 Okt 2006
Príspevky: 355

PríspevokZaslal: St Apr 30, 2008 7:30 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Žiadam o vrátenie môjho príspevku ktorý bol znova premazaný v téme skupiny, teda už druhý krát. Ak je Mišo človek ktorý to premázava, rád sa sním stretnem a vysvetlím si to. Je to človek zo skupiny Trnavskí Žoldnieri?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
harlequin
Bežný tlachal


Založený: 23 Jún 2006
Príspevky: 66

PríspevokZaslal: St Apr 30, 2008 7:46 am    Predmet: Odpovedať s citátom

len nejake technicke poznamky:
aby moderovanie fungovalo normalne, bolo by dobre:

- napisat nejake pravidla moderovania (aby sa nevymazali prispevky podla toho, aku ma prave vtedy naladu moderator... a tak vseobecne je dobre mat napisane take veci, aby sa dalo na to odvolavat, keby nahodou...)

- dokladnejsie vyberat moderatotov (aby mali nadhlad a chrbticu)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tarkil
Tlčhuba


Založený: 27 Sep 2006
Príspevky: 236
Bydlisko: bratislava

PríspevokZaslal: St Apr 30, 2008 8:41 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Marcipán napísal:
Žiadam o vrátenie môjho príspevku ktorý bol znova premazaný v téme skupiny, teda už druhý krát. Ak je Mišo človek ktorý to premázava, rád sa sním stretnem a vysvetlím si to. Je to človek zo skupiny Trnavskí Žoldnieri?


ci to nieje uz niaka osobna zast, voci tvojej osobe. Wink niaky priami, osobny atak. Laughing lebo uz ani vtipne mi to nepride aby niekdo bezucelne takto demonstroval svoje schopnosti. spomen si ked si bol najblisie opity ci si mu nahodov daku pusu omilom niekam nedal alebo tak. Laughing
_________________
"Jaduru arik kek onak"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
woden
Tlčhuba


Založený: 24 Máj 2006
Príspevky: 224

PríspevokZaslal: St Apr 30, 2008 9:38 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Moderujem viacero for ale to co sa deje tu mi pripada ako praca zmetkarskeho panica. Ktory nevie ako sa zachovat v pravu chvilu tak voli moznost najhorsiu a to premaz.

Mam jeden oznam pre moderatorov:

Zamyslite sa nad tym co robite. Post moderatora ma clovek na to aby to tu spravoval. Nieje to funkcia kata ktory hned ak je nieco troska zle ma zabit prispevok. Skuste postupit vo vasom moderatorskom poste a zacat namiesto tlacitka zmazat pouzivat aj moderatorsky panel a tam velmi uzitocnu funciu akou je presunut prispevok.

Totizto ak nieco nieje v spravnej teme tak vymaz je az posledna varianta (teda pokial to nieje uplne OT alebo nieco co nesuvisi s temou ani s forom ako celkom).
Cize rozdelujte presuvajte zakladajte nove temy a hlavne ROZMYSLAJTE.







ak nie tak sa stane to ze ludia odidu a zalozi sa ine forum viacej pristupne sermu (o ktorom sa tu aj tak moc nebavi.) a hlavne ludom.
_________________
Man only needs two tools in life: WD-40 to make things go, and duct tape to make them stop.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
harlequin
Bežný tlachal


Založený: 23 Jún 2006
Príspevky: 66

PríspevokZaslal: St Apr 30, 2008 9:48 am    Predmet: Odpovedať s citátom

presne tak

woden napísal:
Skuste postupit vo vasom moderatorskom poste a zacat namiesto tlacitka zmazat pouzivat aj moderatorsky panel a tam velmi uzitocnu funciu akou je presunut prispevok.

nieco podobne aj ja som napisal raz sem, no, nejako to neviem najst... je to uplne chory pristup s tym vymazavanim.
obcas mam taky pocit, ze mozno aj uplne bez moderatorov by to bolo lepsie Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
woden
Tlčhuba


Založený: 24 Máj 2006
Príspevky: 224

PríspevokZaslal: St Apr 30, 2008 9:52 am    Predmet: Odpovedať s citátom

pripadne zvolit ako moderatorov inych ludi. Na dobu urcitu a ak sa neosvedcia tak sa vzdy moze najst niekto iny.
_________________
Man only needs two tools in life: WD-40 to make things go, and duct tape to make them stop.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pavol Uličný
Tlčhuba


Založený: 13 Sep 2006
Príspevky: 808
Bydlisko: Dargov <-> Bratislava

PríspevokZaslal: St Apr 30, 2008 9:56 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Nedá mi to aby som nepovedal par slov.
Bolo by dobre nepouživať kolektívnu vinu, ak hovorime o moderatoroch.

Ak má niekto pocit, že som niekomu ukriyvdil tak sa mu ospravedlňujem.
Ak má niekto pocit že moderovať sekciu zbrane a kostými by zvládol lepšie, tak sem s nápadmi a ja mu "žezlo" predám bez boja.

Nastáva obdobie kedy mením prácu a aj moj celkový výskyt na tomto fore sa bude len zriedkavý. Toto forum pre mňa bolo zábavne aj poučné a občas aj zdrojom nervozity, ale tak je toasi s každ´m miestom kde sa stretavajú ľudia. No možem povedať že mi dalo viac ako ja jemu.

Tým by som aj chcel vyzvať ľudí, ktorí majú dostatok času a aj chuti, a majú záujem o "moju" sekciu, aby dali vedieť Navimu.
Verím že je to dobra sekcia a najde sa vnej dostatok dobrých zdrojov k témam ktoré zaujímali ľudí.
Prosim ľudí, ktorý sa toho chopia, aby boli kritický, ale nie voči ľudom prispievateľom, ale voči materialom a "vedomostiam" dávanými ako podklad alebo "zdroje neomylnej večnej pravdy".

S pozdravom Palo Lux
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miso
Tlčhuba


Založený: 02 Nov 2006
Príspevky: 791

PríspevokZaslal: St Apr 30, 2008 9:56 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Marcipan chces ho spät...mas ho spät
zamazal som to z jedineho dovodu - k teme to vobec nie je

Harlequin
co sa tyka moznosti presuvania prispevkov,to by naozaj pomohlo,lebo jedina sanca ako nieco presunut uz do existujucej temy je vlozit vlastny prispevok,v ktorom je citacia dotycneho

co sa tyka pravidiel,ano bolo by pekne mat nejake pravidla na pouzivanie fora, ako aj pre moderatorov (mozme si ich zvolit sami)

konan2
oki, je pekne,ze co ma nieco spolocne so sermom,to sem patri,ale je tu nejaky poriadok...kategorie,temy...a tak
tebe sa paci ked je to vsetko hala-bala
a kazdy potom povie...mne sa to nechce hladat v tej 20 stranovej teme,kde je 15 stran o niecom uplne inom
_________________
tuitio fidei et obsequium pauperum
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
woden
Tlčhuba


Založený: 24 Máj 2006
Príspevky: 224

PríspevokZaslal: St Apr 30, 2008 10:03 am    Predmet: Odpovedať s citátom

palo: myslim ze to bolo smerovane na inych moderatorov v inych temach.

servant: A tu je ten problem. Ze ani moderator si asi necita urcite dane pravidla. Marcipanov prispevok bol v teme slamnik. a ked sa na to pozriem tak tam je napisane:

citácia:
Slamník
Mlátenie prázdnej slamy - Sem môžete kľudne písať čo sa Vám zachce a čo Vás trápi, aj tak to nebude nikto čítať a riešiť


Cize tam moze byt tema kludne aj o ucinnosti sekov na telo napr a nikto to nemoze mazat lebo to je v slamniku.

Ohladom presuvania. Najmenej co sa moze spravit je nainstalovat PHPBB3. teda zvysit verziu. Tam tato moznost existuje. popr. na to moze existovat aj nejaku plugin. (zistim). Dalsia moznost je hadzat to do slamnika (teda pokial to nieje mazane odtial). a tam tomu zalozit novu temu. nech je tam aj 10000 hluchych tem. mozu sa potom mazat klud po case.
_________________
Man only needs two tools in life: WD-40 to make things go, and duct tape to make them stop.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miso
Tlčhuba


Založený: 02 Nov 2006
Príspevky: 791

PríspevokZaslal: St Apr 30, 2008 10:06 am    Predmet: Odpovedať s citátom

woden
oki,len som sa snazil,nech su tam prispevky k teme...ved uz to ma spät
_________________
tuitio fidei et obsequium pauperum
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bystrík Holeček
Tlčhuba


Založený: 17 Sep 2006
Príspevky: 348
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St Apr 30, 2008 10:10 am    Predmet: Odpovedať s citátom

servant napísal:
konan2
oki, je pekne,ze co ma nieco spolocne so sermom,to sem patri,ale je tu nejaky poriadok...kategorie,temy...a tak
tebe sa paci ked je to vsetko hala-bala
a kazdy potom povie...mne sa to nechce hladat v tej 20 stranovej teme,kde je 15 stran o niecom uplne inom


myslim ze woden ti napisal, co patri do slamnika!
a ked uz, tak veci sa daju presuvat a nemusia sa okamzite mazat....
_________________
wer nicht kämpft, kann nicht gewinnen

www.kompania.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miso
Tlčhuba


Založený: 02 Nov 2006
Príspevky: 791

PríspevokZaslal: St Apr 30, 2008 10:16 am    Predmet: Odpovedať s citátom

no...prave s tym presuvanim je to tak, ze bud zalozis novu temu,kam presuvas prispevky,alebo to das ako citaciu vo vlastnom prispevku
(a keby cisto-ciste hypoteticky nebolo jedno,kto co do slamnika napise, do ktorej temy by asi patrilo toto ekne vyznanie?)
_________________
tuitio fidei et obsequium pauperum
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
woden
Tlčhuba


Založený: 24 Máj 2006
Príspevky: 224

PríspevokZaslal: St Apr 30, 2008 10:55 am    Predmet: Odpovedať s citátom

odporucam forum http://www.phpbb.sk/forum.php alebo
phpbb.cz

da sa tam najst vela veci na opravu alebo modifikaciu for.
_________________
Man only needs two tools in life: WD-40 to make things go, and duct tape to make them stop.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Daniel Holeček - Triarius
Tlčhuba


Založený: 04 Aug 2006
Príspevky: 1013
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St Apr 30, 2008 2:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Marcipán napísal:
Žiadam o vrátenie môjho príspevku ktorý bol znova premazaný v téme skupiny, teda už druhý krát. Ak je Mišo človek ktorý to premázava, rád sa sním stretnem a vysvetlím si to. Je to človek zo skupiny Trnavskí Žoldnieri?


jo, miso je od nas, ospravedlnujeme sa za vzniknute nepokoje - snad to nenastrbi nase vztahy
_________________
Nón est victória sine évocátióne

www.kompania.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
woden
Tlčhuba


Založený: 24 Máj 2006
Príspevky: 224

PríspevokZaslal: Pi Máj 02, 2008 2:23 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Inac tak ma napadlo ze ako tak pozeram stranky serm.sk
tak do zoznamu skupin by sa mozno hodilo nejake upresnenie alebo popis o skupine. Lebo pismenka ako G, R, a pod pre navstevnika asi moc neznamenaju. A niekedy vobec nevystihuju zameranie skupiny.
_________________
Man only needs two tools in life: WD-40 to make things go, and duct tape to make them stop.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra serm.sk -> Slamník Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Strana 1 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk