Obsah fóra serm.sk serm.sk
Fórum pre a o šermiaroch
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
Banner MarkOffice Markepee Serm.sk

Arma Ferre - škola šermu?
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Ďalší
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra serm.sk -> Škola Šermu
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Martin Tibenský
Tlčhuba


Založený: 14 Jún 2006
Príspevky: 137
Bydlisko: TA

PríspevokZaslal: Ut Aug 28, 2007 10:44 pm    Predmet: Arma Ferre - škola šermu? Odpovedať s citátom

Prednedávnom obchádzala mailami správa o škole šermu Arma Ferre. Máte niekto skúsenosti. Na stránke sa páni vychvaľujú širokou paletou majstrov z ktorých čerpajú, žial prezentačné videá nezodpovedali značnej erudite v tomto smere. Ak máte nejaké skúsenosti s touto novou školou, ktorá na Slovensko preniká sem s nimi.
_________________
Keby si mlčal bol by si filozofom, keďže si prehovoril stal si sa volom.

www.tsc.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ladislav Vyoral
Tlčhuba


Založený: 12 Jún 2007
Príspevky: 354
Bydlisko: Malenovice Morava

PríspevokZaslal: Ut Aug 28, 2007 11:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejlépe bude podívat se na stránky www.sermiri.com jsou tam odkazy na Arma Ferre,na lektory...atd....
Já mohu potvrdit,že jsou to super kamarádi.
Nevím také o žádné videoprezentaci této školy.
_________________
Jsem jako zrcadlo.
Smějte se a já se budu smát na vás. Mračte se a já se budu mračit též.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Martin Tibenský
Tlčhuba


Založený: 14 Jún 2006
Príspevky: 137
Bydlisko: TA

PríspevokZaslal: St Aug 29, 2007 9:43 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak tu je jedno odradzovacie.

http://vechter.ic.cz/ar05.wmv
_________________
Keby si mlčal bol by si filozofom, keďže si prehovoril stal si sa volom.

www.tsc.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Martin Fabian
Tlčhuba


Založený: 14 Jún 2006
Príspevky: 242
Bydlisko: bratislava

PríspevokZaslal: St Aug 29, 2007 4:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

šerm je len jeden a mnohé cesty k nemu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Ladislav Vyoral
Tlčhuba


Založený: 12 Jún 2007
Príspevky: 354
Bydlisko: Malenovice Morava

PríspevokZaslal: St Aug 29, 2007 6:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

vechter napísal:
Tak tu je jedno odradzovacie.

http://vechter.ic.cz/ar05.wmv


Zkus sem dát odkaz na svoje video,pokud máš odvahu. Very Happy
_________________
Jsem jako zrcadlo.
Smějte se a já se budu smát na vás. Mračte se a já se budu mračit též.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Andrej Janičina - Jabčo
Tlčhuba


Založený: 17 Jún 2006
Príspevky: 325

PríspevokZaslal: Št Aug 30, 2007 7:39 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Vechter: plný súhlas. Video je hrozné, strata času.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AElfgar
Tlčhuba


Založený: 14 Jún 2006
Príspevky: 158

PríspevokZaslal: Pi Aug 31, 2007 10:49 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Jabčo napísal:
Vechter: plný súhlas. Video je hrozné, strata času.

Informacna hodnota tohto videa je nulova, nehovori nic o kvalite skoly. Kto je na tom videu? Su to samotni lektori, alebo ziaci skoly? Su to pokrocili alebo uplni zaciatocnici? Taketo video natocis na kazdej skole na aprobacii, ci je to magisterium, arma ferre alebo hocijaka ina.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ladislav Vyoral
Tlčhuba


Založený: 12 Jún 2007
Príspevky: 354
Bydlisko: Malenovice Morava

PríspevokZaslal: Pi Aug 31, 2007 11:04 am    Predmet: Odpovedať s citátom

a co třeba toto? http://www.youtube.com/watch?v=z1mrI2UiG-U
_________________
Jsem jako zrcadlo.
Smějte se a já se budu smát na vás. Mračte se a já se budu mračit též.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Pavol Uličný
Tlčhuba


Založený: 13 Sep 2006
Príspevky: 808
Bydlisko: Dargov <-> Bratislava

PríspevokZaslal: Pi Aug 31, 2007 11:05 am    Predmet: Odpovedať s citátom

AElfgar napísal:
Informacna hodnota tohto videa je nulova, nehovori nic o kvalite skoly. Kto je na tom videu? Su to samotni lektori, alebo ziaci skoly? Su to pokrocili alebo uplni zaciatocnici? Taketo video natocis na kazdej skole na aprobacii, ci je to magisterium, arma ferre alebo hocijaka ina.


ty o nich vieš niečo viac ? tak napiš ....alebo pošli ...lebo ja som im posielal mail s niekolkými otázkami, ktore si ty vymenoval a nedostalo sa mi odpovede.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AElfgar
Tlčhuba


Založený: 14 Jún 2006
Príspevky: 158

PríspevokZaslal: Pi Aug 31, 2007 11:21 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ich skolu som nikdy neabsolvoval, takze nemozem o nich nic napisat. Ale predsa len je blbe nadavat na ich kurzy len po zhliadnuti nejakeho videa.
Podla diskusii na ceskom serme by som povedal, ze ich kurzy su v CR dost navstevovane, tu v SR su asi menej znami.
Inac ak poznas niekoho z Fortisu z Popradu tak sa opytaj ich, oni na ich kurzy chodia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Andrej Janičina - Jabčo
Tlčhuba


Založený: 17 Jún 2006
Príspevky: 325

PríspevokZaslal: Pi Aug 31, 2007 1:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Aelfgar: vychadzam z predpokladu, že je to ich propagačné video, lebo to tak vyzerá. ak je to tak, tak si stojím za tým čo som napísal. ak to však zavesil na net niekto bez ich vedomia, tak im urobil dosť medvediu službu. To čo je na tom videu je čistý výsmech.

Kuno: máš pravdu, ani toto video nieje nič moc, ovšem mám pocit, že prezentácia konkrétne nemeckej časti magistéria bola asi zámerná, nie? A len tak podčiaru, Vechtera by som rozhodne neupodozrieval z toho, že by chcel propagovať Magistérium:). to len aby to zbitočne nezabehlo do debaty, kto je koho priaznivec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AElfgar
Tlčhuba


Založený: 14 Jún 2006
Príspevky: 158

PríspevokZaslal: Pi Aug 31, 2007 4:05 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nepripada mi to ako propagacne video, skor ako video zo zaverecnej skusky. Na webe arma ferre som sa k nijakym propagacnym videam nedostal. Mozno neviem poriadne hladat, ale snad by nam mohol Vechter povedat odkial to video vlastne je.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ladislav Vyoral
Tlčhuba


Založený: 12 Jún 2007
Príspevky: 354
Bydlisko: Malenovice Morava

PríspevokZaslal: Pi Aug 31, 2007 6:58 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Jabčo: Tak to není,to video jsem tu dal protože mne to zrovna napadlo a mám na něj uložený odkaz. Čistě bez jakýchkoliv špatných ůmyslů nebo snahy poškozovat něco nebo někoho.
Kdybych věděl jak,mohl bych sem dát i jiné videa různých skupin (které mám uloženy v počítači) ale bohužel to neumím.
Vechtera z ničeho takového určitě nepodezřívám,podle jeho reakcí na tomto foru,je mi postoj,který zastává vcelku jasný. Very Happy
_________________
Jsem jako zrcadlo.
Smějte se a já se budu smát na vás. Mračte se a já se budu mračit též.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Martin Tibenský
Tlčhuba


Založený: 14 Jún 2006
Príspevky: 137
Bydlisko: TA

PríspevokZaslal: Pi Aug 31, 2007 9:53 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ad video: video pochádza priamo zo stránky arma ferre, a bolo ich tam podstatne viacej, žial už nie sa. Kto vie prečo asi. (naštastie som si pár archivoval) Na tých ostatných boli aj inštruktori- v podobnom duchu.

To AElfgar: Ináč keď už si nadhodil tú tému Fortis. Tak pán Chripko prezentuje zaujímavú plejádu prameňov z ktorých čerpal pri svojej palicovej škole. Na škodu veci je, že vo viacerých uvedených prameňoch nie je o palici ani ň. Vzhľadom na to že jeho palicová škola je súčasťou Arma Ferre a poberá riadne trénerske vrhá to ďalší tieň na danú školu.
_________________
Keby si mlčal bol by si filozofom, keďže si prehovoril stal si sa volom.

www.tsc.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tarkil
Tlčhuba


Založený: 27 Sep 2006
Príspevky: 236
Bydlisko: bratislava

PríspevokZaslal: Po Sep 03, 2007 6:49 am    Predmet: Odpovedať s citátom

no arma fera, haha, to je zly vtip, niekedy vykradnuty koza z konca osemdesiatych rokov, prvej polovici devedesiatych, a aj to to najhorsie a este aj zle(a pan chlipko asi uci palicu u arma fera preto, lebo v magisteriu nepochodil). ja som tak ako vechter videl tie videa este nes ich stiahli,a bola to parodia. inak niektory ich frekventanti maju videa na svojich vlastnych strankach, treba len popatrat, je to supa, Laughing Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Radian
Bežný tlachal


Založený: 29 Máj 2007
Príspevky: 32

PríspevokZaslal: Ne Sep 16, 2007 6:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

vechter: Tak čo keby si nám vyjasnil kde sú tie nejasnosti alebo čo keby si zašiel za daným človekom alebo sa s ním o tom porozprával zoči voči . Alebo je anonymita internetu dostatočná aby si kritizoval len tak na základe ničoho bez prítomnosti kritizovaného.

tarkil:1. Nauč sa písať pravopis ti asi nič nehovorí. 2 . Bol si niekedy na ich seminároch, keď máš tak jasnú predstavu o ich úrovni ale hodnotíš na základe toho čo sa "hovorí". Bo internetových kecalov je až až .

Ak celú školu, majstrov a atd. súdite podľa jedného videa tak vážne pochybujem o vašej súdnosti .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Anton Kohutovič
Tlčhuba


Založený: 18 Okt 2006
Príspevky: 375
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne Sep 16, 2007 7:59 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

radian; Aby som nebol anonymny volam sa Anton Kohutovic, bytom Palarikova 56 Trnava 91701. Videl som takych nahravok asi zo dva tucty. Ani jedna nebola podla dost dobra aby mohla prezentovat "kvalitu" danej skoly. A pri danom mnozstve uz ani nepredpokladam, ze sa jednalo o statisticku chybicku.
_________________
Stettner
Wer nach get hawen der darff ich kunst wenig fräwen.
Alle kunst haben leng und masse.
http://tsc.sk
http://forum.tsc.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tarkil
Tlčhuba


Založený: 27 Sep 2006
Príspevky: 236
Bydlisko: bratislava

PríspevokZaslal: Po Sep 17, 2007 7:56 am    Predmet: Odpovedať s citátom

radim: tak aby som ani ja nebol anonymný, aj keď myslím že ma všetci poznajú, volám sa Jan Bušovský som z Bratislavy, a videl som tých videí aj z takzvaných aprobácii nespočetne veľa, dokonca som mal aj možnosť sa rozprávať z nejakými frekventantmi. respektíve konfrontovať (vrámci možnosti) no každopádne mi to stačilo aby som mohol stáť za tým čo som napísal, a hájiť toto stanovisko. (apropo čo sa tíka môjho pravopisu som čiastočný diskgrafik, a kvôli tebe nemienim každú chujovinu preklepávať wordom, tak si naser do krku ak sa ti to nepáči). jo a ešte jedna malá poznámka, keď sa niekto vola GEŇO tak to u mňa hovorí za všetko Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Andrej Janičina - Jabčo
Tlčhuba


Založený: 17 Jún 2006
Príspevky: 325

PríspevokZaslal: Po Sep 17, 2007 1:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Radian: Ja sa volám Andrej Janičina, som z Bratislavy a plne súhlasím s vyššie uvedenými názormi. Samozrejme tebe to môže vyhovovať, ale to je len a len tvoj výber. Prajem veľa šťastia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Martin Tibenský
Tlčhuba


Založený: 14 Jún 2006
Príspevky: 137
Bydlisko: TA

PríspevokZaslal: Po Sep 17, 2007 2:49 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Martin Tibenský, Trnava:keďže to bolo na mňa: Vzhľadom na to, že objehala pozvánka na školu bral som si za povinnosť upozorniť širokú verejnosť na úroveň danej školy. Na videách zverejnených kedysi na stránkach arma ferre boli natočení aj učitelia a úroveň bola obdobná. Úroveň školy posudzujem aj vzhľadom na vyššie uvedené. (viď. palicová škola) Nemám problém povedať niečo zoči mečom v oči niekomu no nebudem sa kvôli tomu trepať do Popradu prípadne do čiech, predsa len internet je rýchlejší. Very Happy
_________________
Keby si mlčal bol by si filozofom, keďže si prehovoril stal si sa volom.

www.tsc.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra serm.sk -> Škola Šermu Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Ďalší
Strana 1 z 12

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk