Obsah fóra serm.sk serm.sk
Fórum pre a o šermiaroch
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
Banner MarkOffice Markepee Serm.sk

Urazy
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra serm.sk -> Slamník
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Ake urazy ste uz mali?
Zlomena ruka
27%
 27%  [ 10 ]
Zlomena noha
5%
 5%  [ 2 ]
Zlomena ruka a aj noha
13%
 13%  [ 5 ]
Poskodeny vnutorny organ
8%
 8%  [ 3 ]
Otras mozgu
45%
 45%  [ 17 ]
Celkom hlasov : 37

Autor Správa
nage
Bežný tlachal


Založený: 22 Feb 2007
Príspevky: 60
Bydlisko: Cassovia

PríspevokZaslal: So Feb 24, 2007 1:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Otras mozgu a rozbité kusy skla v koži - havária... Rozbila som si spodnú peru, keď som bola decko - zakopla som a nadrbala to rovno do betónovej hrany. (jááj, keby ste videli koľko krvi pretieklo!) A takmer zlomený prst pri páde na jednej streche. Laughing Ježiš, to bola sranda... Zlomené zatiaľ myslím nič. Raz som dostala dreveným mečom dvakrát po sebe peknú šupu do krku, priamo do ohryzku a som nemohla nejakú tú chvíľu rozprávať. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
igor vitovič
Tlčhuba


Založený: 25 Nov 2006
Príspevky: 419
Bydlisko: Prešov

PríspevokZaslal: So Feb 24, 2007 6:43 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som len raz na treeningu dostal po hlave od brata s celej sily palicou. hm. rozbita hlava v skole o zarubnu som zabudol ze mam skoro 2 metre Wink . najvecsia bolest bola ked mi museli vystrihat vlasy aby mohli zasit hlavu. inak bezne odreniny, furt obyte kolena a ked som bol maly tak ma pokusal pes a doteraz mam male necitlive plochy na pravom lytku. a este zlomene srdce Crying or Very sad a v hlave diera (ne naozaj)
_________________
Moj ty boh, aka som ja sermiarska sracka....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Matej Biroš
Tlčhuba


Založený: 05 Nov 2006
Príspevky: 330
Bydlisko: Iglov

PríspevokZaslal: Ne Feb 25, 2007 12:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

zlomenu som mal iba klucnu kost, ked som mal zrazku s rutiacim sa deviatakom (ako siedmak) a ked som bol este mladsi , spadol som v noci s 2poschodovej postele a nalomil si krcnu chrbticu. pri serme nic
_________________
Piroha
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Milan Olaff Madlenák
Tlčhuba


Založený: 13 Jún 2006
Príspevky: 929
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Ne Feb 25, 2007 12:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Sakra, prispel by som aj ja, ale ked mne sa za cely zivot nic nestalo... A to si o to kolkokrat priam prosim... Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
nage
Bežný tlachal


Založený: 22 Feb 2007
Príspevky: 60
Bydlisko: Cassovia

PríspevokZaslal: Ne Feb 25, 2007 1:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Olaff napísal:
A to si o to kolkokrat priam prosim... Sad

Veru, veru, Olaffko.... Sa čudujem, že ti ešte nikto nič nezlomil... Hehe. Laughing
_________________
"Taková je čistá pravda a históryja světa, kterému vládne ten, kdo šikovněji rozbije druhému lebku a rychleji zbúchne robu. A vám, luďom, je těžko konkurovat - v zabíjaní aj v jebání."
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
minue
Bežný tlachal


Založený: 16 Dec 2006
Príspevky: 84
Bydlisko: SE

PríspevokZaslal: Ne Feb 25, 2007 2:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som mala len raz rozbitu hlavu, ale to som bola uplne mala, potom som zacala chodit na gymnastiku- naucila som sa padat, takze ani pri sklepani sa na schodoch som neutrpela ani len odrety laket Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mattias
Bežný tlachal


Založený: 15 Aug 2006
Príspevky: 91
Bydlisko: Turiec

PríspevokZaslal: Pi Mar 02, 2007 3:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Chcel by som sa opýtať či si z vás niekto skoro odrezal prst,,,a potom ked vám to prišili, či vás to bolelo tak ako teraz mna,,,lebo sa mi zdá že sudružka sestrička mi to poriadne pritiahla a pod obvez si nevidím Embarassed

________________
ufiknem si palec a netreba palčáky ale ponožka stačí
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Goryvald
Bežný tlachal


Založený: 05 Jan 2007
Príspevky: 21
Bydlisko: Kosice

PríspevokZaslal: So Mar 03, 2007 12:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

2 mattias: Dakde na zaciatku som to asi pisal, mal som odrezany ukazovak na lavej ruke. klb v podstate nebol, drzalo to len na kusku koze Confused Pravdu povediac, bolelo to jak svina, ale je pravda, ze som mal vtedy 4 roky, cize som to asi vnimal inac, ako by som to bral teraz. Kazdopadne, prstik sa zahojil, dokonca klb je funkcny a vobec uz nerobi problemy. a ma to vyhodu. ked som bol maly, vzdy som vedel, ktora je lava ruka Wink
_________________
Vitae brevis est cursus, gloriae sempiternus
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
...
Tlčhuba


Založený: 12 Nov 2006
Príspevky: 111

PríspevokZaslal: So Mar 03, 2007 12:47 pm    Predmet: Kelko Odpovedať s citátom

to Goryvald... prsit sem,prstik tam... co tak polamat obe zapastia???? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Goryvald
Bežný tlachal


Založený: 05 Jan 2007
Príspevky: 21
Bydlisko: Kosice

PríspevokZaslal: So Mar 03, 2007 2:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Kelko: No, to bol tiez vesely zazitok Smile este mam v zivej pamati, ako som so zlomenou rukou podpisoval revers na pohotovosti, ze nechcem sadru Rolling Eyes
_________________
Vitae brevis est cursus, gloriae sempiternus
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
nage
Bežný tlachal


Založený: 22 Feb 2007
Príspevky: 60
Bydlisko: Cassovia

PríspevokZaslal: So Mar 03, 2007 3:28 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

A prečo si nechcel sadru, Gorja?
_________________
"Taková je čistá pravda a históryja světa, kterému vládne ten, kdo šikovněji rozbije druhému lebku a rychleji zbúchne robu. A vám, luďom, je těžko konkurovat - v zabíjaní aj v jebání."
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Goryvald
Bežný tlachal


Založený: 05 Jan 2007
Príspevky: 21
Bydlisko: Kosice

PríspevokZaslal: So Mar 03, 2007 3:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Nage: No, lebo on mi chcel dat sadru na obe ruky. a kedze lava bola na tom trocha horsie, tak som ho nechal, nech mi da sadru na lavu, ale na pravu som uz nechcel z velmi prosteho dovodu. ked mas obe ruky po lakte v sadre, tak sa s prepacenim ani nevys... nevystveras na postel sam Wink a tak som radsej nechal pravu, nech sa dajak vyriesi sama. A vyriesila sa.
_________________
Vitae brevis est cursus, gloriae sempiternus
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Melgurth
Bežný tlachal


Založený: 10 Feb 2007
Príspevky: 48
Bydlisko: kde pride

PríspevokZaslal: So Mar 03, 2007 7:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

odreniny, skrabance, modriny... (furt) nalomena ruka (futbal s chalanmi Rolling Eyes ), nadrezany prst (krajanie paradajky v 6 rokoch), otras mozgu 2x (blbnutie na lyziach a prekazene / Evil or Very Mad / salto do bazena), zoskrabany cely ksicht (blbnutie na snowboarde), narazene prsty (basketbal)...
a len som pricuchla k sermu a uz bol zlomeny prst - a to som este ani nesermovala... Embarassed Laughing Laughing
_________________

"chlapi su podradna rasa..."
"... som uzasna..."
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
nage
Bežný tlachal


Založený: 22 Feb 2007
Príspevky: 60
Bydlisko: Cassovia

PríspevokZaslal: So Mar 03, 2007 7:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

A to bodnutie dýkou do nohy, Melgurth, sa nepočíta? Very Happy
_________________
"Taková je čistá pravda a históryja světa, kterému vládne ten, kdo šikovněji rozbije druhému lebku a rychleji zbúchne robu. A vám, luďom, je těžko konkurovat - v zabíjaní aj v jebání."
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Melgurth
Bežný tlachal


Založený: 10 Feb 2007
Príspevky: 48
Bydlisko: kde pride

PríspevokZaslal: So Mar 03, 2007 7:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

jaaaaj Laughing som skoro zabudla... hmm, to by som mala pripisat asi aj to, ze som pri suboji na dyky lucilke prepichla nos a vybrala rovnatka Laughing ...
nage, ak si este na nieco spomenies, pripomen mi to, lebo akosi skleroza nastupuje... Cool
_________________

"chlapi su podradna rasa..."
"... som uzasna..."
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
nage
Bežný tlachal


Založený: 22 Feb 2007
Príspevky: 60
Bydlisko: Cassovia

PríspevokZaslal: So Mar 03, 2007 10:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Melgurth napísal:
som pri suboji na dyky lucilke prepichla nos a vybrala rovnatka Laughing ...

Si ejj robila piercing, priznaj sa! Laughing Vybrala rovnátka? To sa tak dá? Wow. Very Happy Z teba bude zubárka!
_________________
"Taková je čistá pravda a históryja světa, kterému vládne ten, kdo šikovněji rozbije druhému lebku a rychleji zbúchne robu. A vám, luďom, je těžko konkurovat - v zabíjaní aj v jebání."
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Matej Biroš
Tlčhuba


Založený: 05 Nov 2006
Príspevky: 330
Bydlisko: Iglov

PríspevokZaslal: So Mar 03, 2007 10:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

vybrat rovnatka ? AU!

nage - re5pekt ! na teba si treba davat pozor Twisted Evil
_________________
Piroha
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
nage
Bežný tlachal


Založený: 22 Feb 2007
Príspevky: 60
Bydlisko: Cassovia

PríspevokZaslal: So Mar 03, 2007 10:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Piroha napísal:
vybrat rovnatka ? AU!

nage - re5pekt ! na teba si treba davat pozor Twisted Evil

Snáď Melgurth.... Rolling Eyes Máš to nejak pomýlené. Ja som na šerme nič strašné nespáchala.. Zatiaľ. Twisted Evil
_________________
"Taková je čistá pravda a históryja světa, kterému vládne ten, kdo šikovněji rozbije druhému lebku a rychleji zbúchne robu. A vám, luďom, je těžko konkurovat - v zabíjaní aj v jebání."
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
AElfgar
Tlčhuba


Založený: 14 Jún 2006
Príspevky: 158

PríspevokZaslal: So Mar 03, 2007 11:01 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

nage napísal:
Vybrala rovnátka? To sa tak dá? Wow.

Mozno vybrala aj so zubami.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
...
Tlčhuba


Založený: 12 Nov 2006
Príspevky: 111

PríspevokZaslal: So Mar 03, 2007 11:04 pm    Predmet: Kelko Odpovedať s citátom

Alebo s celou sankou.... brutalita v serme Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra serm.sk -> Slamník Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
Strana 2 z 7

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk