Obsah fóra serm.sk serm.sk
Fórum pre a o šermiaroch
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
Banner MarkOffice Markepee Serm.sk

Reflexné luky

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra serm.sk -> Zbrane a kostýmy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
davarik
Bežný tlachal


Založený: 03 Jan 2012
Príspevky: 19

PríspevokZaslal: So Dec 29, 2012 12:36 pm    Predmet: Reflexné luky Odpovedať s citátom

Zdravím chcel by som sa spýtať či poznáte nejakého výrobcu reflexných lukov poprípade nejaký kontakt. Môžem vás poprosiť ešte o váš názor na luk AVAR- CHILDREN SACYTHA-HUNGARIAN BOW z tejto stránky http://www.grozerarchery.com/index_b.htm cena je 100 Eur.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Matej Kukučka
Bežný tlachal


Založený: 20 Aug 2007
Príspevky: 43
Bydlisko: Argyll

PríspevokZaslal: St Jan 02, 2013 9:29 am    Predmet: grozer... Odpovedať s citátom

... robi dobre luky, od nas ich ma asi 6 ludi a vsetci su pokojni, 2 skytske pouzivame uz asi 8 rokov na strelnici pre divakov, takze dostavaju zabrat a napocudovanie stale funguju... a co sa tyka otazky na ten luk... dolezite je to mna co ho chces pouzivat... uz to, ze je oznaceny ako "detsky" hovori za seba... sila 14 - 30 lbs to potvrdzuje... takze ak sa s nim chces len premavat a chces co najlacnejsi luk tak ok, ale na nejake tercove vykony potrebujes nieco silnejsie... a nejaki dalsi vyrobcovia su tu www.hunarchery.com/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
davarik
Bežný tlachal


Založený: 03 Jan 2012
Príspevky: 19

PríspevokZaslal: St Jan 02, 2013 1:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Kontaktoval som ho na email ale stále mi neodpisuje a už to bude asi týždeň tak preto som chcel nejakých ďalších výrobcov. A dobre že si napísal som si ani nevšimol libraž akú ma.A ako tak pozerám na tej stránke čo si mi poslal sú pekne kúsky ďakujem Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jana Pásztorová
Bežný tlachal


Založený: 12 Apr 2011
Príspevky: 46
Bydlisko: Rožňava

PríspevokZaslal: Ut Jan 08, 2013 12:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako dlhoročne odskúšaného predajcu môžem odporučiť http://www.taltosijasz.hu/ jediný problém, že má stránku v maďarčine, ale dá sa cez to preklikať... cenník nájdeš pod Készlet a samotné luky pod Termékek, na pravej lište si potom môžeš vybrať o aký typ reflexného luku by si mal záujem (maďarský, mongolský, skýtsky, tatársky, detský,...).
Predáva v Miškolci, ak máš možnosť zájsť za ním osobne, tak je to ideálne, v predajni má veľa lukov, vieš si pozrieť vyhotovenie, farbu kože a vyskúšať si aj koľko librový zvládneš, je zbytočné brať príliš silné luky, lebo človek sa potom pri strielaní rýchlo unaví, ja osobne mám 32 librový, kamoš športovec asi o 2 alebo 4 čísla silnejší a má problém z neho strielať veľmi dlho. Vždy sa preto divím, keď vidím v ponuke internetových obchodov 100 librové anglické luky Very Happy
Má aj také úžasné reflexné luky z rohoviny, ale to už je vyššia cenová kategória, pre fajnšmekrov a tak trochu je to sviatočný luk.
V Miškolci sa zvykne konať raz do roka aj veľký lukostrelecký turnaj, kde zvyčajne príde predávať pod hrad, ale nie je to zase 100%tné. Nemá problém ani so zásielkou poštou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
davarik
Bežný tlachal


Založený: 03 Jan 2012
Príspevky: 19

PríspevokZaslal: Ut Jan 08, 2013 2:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ďakujem ti, veľmi si ma potešil je to o dosť bližšie asi tam zájdem osobne ma tam tiež pekne kúsky Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
davarik
Bežný tlachal


Založený: 03 Jan 2012
Príspevky: 19

PríspevokZaslal: St Jan 09, 2013 6:59 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem čo mam robit všade som už napísal mail a nikto nič najprv po anglicky teraz som to už aj preložil do maďarčiny a stále sa nikto neozýva kde je problém Very Happy ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dávid Pollux Gregora
Tlčhuba


Založený: 10 Aug 2009
Príspevky: 101
Bydlisko: Topoľčany

PríspevokZaslal: St Jan 09, 2013 8:48 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak zrejme u adresáta Smile
_________________
______________________

www.militesnobiles.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
davarik
Bežný tlachal


Založený: 03 Jan 2012
Príspevky: 19

PríspevokZaslal: Št Jan 10, 2013 1:31 am    Predmet: Odpovedať s citátom

len že ja ten luk chcem Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jana Pásztorová
Bežný tlachal


Založený: 12 Apr 2011
Príspevky: 46
Bydlisko: Rožňava

PríspevokZaslal: Po Jan 14, 2013 10:28 am    Predmet: Odpovedať s citátom

To ma trochu prekvapuje, keď som mu naposledy písala (v maďarčine), tak odpovedal. Ale naozaj odporúčam, ak máš možnosť ísť osobne, je to najlepšie. Akurát trošku problém, že sice predáva priamo v dome, kde aj býva, ale nie je nadšený, ak niekto príde nakupovať cez víkend Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
davarik
Bežný tlachal


Založený: 03 Jan 2012
Príspevky: 19

PríspevokZaslal: Po Jan 14, 2013 3:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tak stadial si chcem objednat http://www.lovasijaszat.hu/felszerelesek/?lang=2 ale vravim že zatial nič Sad angličtina madarčina tak nvm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra serm.sk -> Zbrane a kostýmy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk