Obsah fóra serm.sk serm.sk
Fórum pre a o šermiaroch
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
Banner MarkOffice Markepee Serm.sk

Vydieranie zo strany drzitela domeny serm.sk, co vy na to?
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra serm.sk -> Slamník
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Suhlasite so spôsobom, ktory Ivan Belicka zvolil na ziskanie prostriedkov na prevadzku stranky serm.sk?
Áno
30%
 30%  [ 7 ]
Nie
69%
 69%  [ 16 ]
Celkom hlasov : 23

Autor Správa
Belička Ivan
Tlčhuba


Založený: 14 Jún 2006
Príspevky: 270
Bydlisko: Banska Bystrica

PríspevokZaslal: Po Nov 30, 2009 5:01 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nazdar Palo

je tam aj napsanuo že članok pošli na serm@serm.sk a bud ezaradený (vždy v piatok tumám webmastera a posledný polrok neboli žiadne problemý a všetko tam bolo zaradené

ozaj staru verziu stranky som síce nezrušil ale už sa na tom pracovalo minulý týždeň
takže mi to pošli ešte raz a do týždňa to tam maš (myslím že v piatok to tam bude)
IVAN
_________________
Navi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Pavol Uličný
Tlčhuba


Založený: 13 Sep 2006
Príspevky: 808
Bydlisko: Dargov <-> Bratislava

PríspevokZaslal: Po Nov 30, 2009 5:05 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ok
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Belička Ivan
Tlčhuba


Založený: 14 Jún 2006
Príspevky: 270
Bydlisko: Banska Bystrica

PríspevokZaslal: Ut Dec 01, 2009 9:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

pošli na serm@serm.sk
_________________
Navi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Martin Janičina
Tlčhuba


Založený: 29 Okt 2006
Príspevky: 355

PríspevokZaslal: St Dec 02, 2009 9:00 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som napísal dva celkom obsiahle články, jeden o krytí a jeden o tempe. Zatial neboli presunuté do sekcie články takže asi nie su dosť kvalitné Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Belička Ivan
Tlčhuba


Založený: 14 Jún 2006
Príspevky: 270
Bydlisko: Banska Bystrica

PríspevokZaslal: St Dec 02, 2009 9:42 am    Predmet: Odpovedať s citátom

pozriem sa no to , prečo to nie je presuuté
_________________
Navi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Belička Ivan
Tlčhuba


Založený: 14 Jún 2006
Príspevky: 270
Bydlisko: Banska Bystrica

PríspevokZaslal: St Dec 02, 2009 9:45 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono nebolo by od veci skompletovať niektoré témy a dať ich ako článok po vyhodení balastu a opakovaní, nerád by som to ale robil ja , kedže sa ste to písali vy spolu

mám na mysli jednotlivé témy týkajúce sa Lichtenauera resp. iných majstrov
_________________
Navi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
corleone
Regrút


Založený: 04 Aug 2009
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: St Dec 02, 2009 10:20 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ivan,
v tom pripade by nebolo odveci ziadat aby v tych banneroch bola reklama aj na pisatelov vsetkych clankov, alebo ty s tym nemaju ziadnu pracu a vydavky tak ako mas vraj ty so spravovanim serm.sk?

Ono je pekne ziadat ludi aby ti sem davali clanky, zvysovali uroven stranky a vedla nich umiestnovat reklamu na svoje firmy tak ako to je teraz na serm.sk a kazdej jeho podstranke a dokonca s dovetkom "Za obsah zodpovedá Markepee, s.r.o." aby bolo kazdemu jasne ze tvoja historicko sermiarska firma je ta kompetentna.
Alebo ti ide len o to aby ludia na ktorych si doteraz kaslal a ignoroval ich nahradzali absenciu akejkolvek autorsko redaktorskej prace na serveri serm.sk? aj to az vo chvili, ked ta zacinaju nazory navstevnikov tlacit k tomu ze tu cosi chyba?


Belička Ivan napísal:
Ono nebolo by od veci skompletovať niektoré témy a dať ich ako článok po vyhodení balastu a opakovaní, nerád by som to ale robil ja , kedže sa ste to písali vy spolu

mám na mysli jednotlivé témy týkajúce sa Lichtenauera resp. iných majstrov
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Belička Ivan
Tlčhuba


Založený: 14 Jún 2006
Príspevky: 270
Bydlisko: Banska Bystrica

PríspevokZaslal: St Dec 02, 2009 11:42 am    Predmet: Odpovedať s citátom

ano zodpovedám za obsah čo je na šerm.sk a za články tam uvedneé , preto tam aj nie sú články bez autora a ak sú tak sú odo mna , preto ja nekompletujem z forumu články aby to nebol plagiát.
čo sa týka reklamy nikto nie je nútený aby tu niečo písal a dával to sem ani nikto nie je prinucovaný aby pôsobil na forume alebo na šerm.sk
ak ale chce mal by akceptovať okolnosti s tým spojené, páni socializmus už skončil a hoci si ho poväčšine nepamätate často krát sa hccete tak správať.

Je to vec vlastného výberu a rozhodnutia , nepáči sa mi to nejdem atam a nechcem to, páči sa mi to alebo mi nevadia a neprekážajú podmienky akceptujem to

tiež si nekúpiš niečo čo nechceš a niekedy kúpiš aj čo nepotrebuješ ale ti to vyhovuje
Je to o tom istom

ked sa pozrieš trochu do historie šermiarskych listov (nemyslím si že si vtedy už šermoval ale je to len odhad keďže si stále len pod nickom) celá tá myšlienka vyšla na Slovensku odo mna (pred tým existoval podobného zamenrania časopis v CZ ale v rom období okolo r, 1998 zanikol a neskor sa opäť obnovil.)
a celú agendu som robil osobne minmálne v paierovej forme do r. 2002 pričom cca 50 % textov v listoch boli tiež odo mna + ešte od P. Kozu. Caa jurčacka, a niekolkých prispievateľov, následne osm urobil ešte svoj pomocne šermairske listy na superzoname a ked sa mi podarilo zabezpečiť doménu šerm. sk tak na tejto doméne.

nie som študent ani zamestanec a nemám tolko času vysedávať pri múdrych diskusiách

Ale myslím si že stránka je nie len pre šermiarov a v poslednej dobe začala znovu ožívať (nemám na mysli forum, ktoré funguje už niekolko rokov).
Nevidím dôvod prečo by som konanie ktoré som začal mal chápať ako vydieranie, vydieranie by to bolo keby
a ) ste nemali inú možnosť svojej prezentácie
b) zakazoval by som vám prístup na šerm alebo podobné aktivity by som robil
c) podmienky ktoré by som navrhoval by boli likvidačné

ani jedno z uvedených nie je splnené, vyčiarknutie kontaktov pre trochu schopneho internetového užívateľa nič neznamená ked podla názvu si Vás jednoducho nájde

A čo sa týka článkov: tak či tak ich píšete na forume , a bolo by to dobré najmä pre tých čo sa o to zaujímajú aby to bolo skompletované
ako so m už povedal - mal by to urobiť tý čo ich píšu a je to opäť aopäť na ich dobrovolnosti
_________________
Navi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Bystrík Holeček
Tlčhuba


Založený: 17 Sep 2006
Príspevky: 348
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St Dec 02, 2009 12:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

myslim ze je v celku zbytocne tu viest tieto zabomysie vojny! Kto chce nech si tam reklamu da, kto nechce si ju tam neda a vie co sa stane...
osobne si myslim, ze vyskrtnutie kontaktu z inventaru skupin na serm.sk nikomu absolutne neuskodi.

Preto za nasu skupinu (Kompania trnavskych zoldnierov) rovno hovorim, ze si na stranku nic z vyssie pozadovaneho nedame a kludne nas kontakt mozes vyskrtnut
_________________
wer nicht kämpft, kann nicht gewinnen

www.kompania.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Belička Ivan
Tlčhuba


Založený: 14 Jún 2006
Príspevky: 270
Bydlisko: Banska Bystrica

PríspevokZaslal: St Dec 02, 2009 1:05 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

presne o tom je to

vďaka
_________________
Navi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Martin Janičina
Tlčhuba


Založený: 29 Okt 2006
Príspevky: 355

PríspevokZaslal: St Dec 02, 2009 2:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Inak ja za seba, aj ked byt na Ivanovom mieste asi k takemuto kroku nepristupim, musim povedat ze pre nas to ze tu su nejake nase kontakty nie je ziadna pridana hodnota. Preto vyuzijeme moznost vlastneho rozhodnutia nechame tie kontakty stiahnut. Neznamena to pre nas nic tragicke, vlastne na tom absolutne nezalezi. Nech sa nam to paci alebo nie, ak je raz niekto vlastnik cohokolvek, tak s tym moze nakladat ako chce a podmienky kladie on. Plnohodnotna debata sa vedie pod nickom ktory vsetci poznaju, alebo aspon poznaju dvaja ludia ktori spolu diskutuju. Nie ze by som obhajoval Ivanov navrh, ale uz mi zacinaju liezt na nervy odvážni diskutéri ktorí strielajú zo zákopu pod nič nehovoriacim menom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra serm.sk -> Slamník Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk