Obsah fóra serm.sk serm.sk
Fórum pre a o šermiaroch
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
Banner MarkOffice Markepee Serm.sk

Sieň slávy
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra serm.sk -> Slamník
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Martin Tibenský
Tlčhuba


Založený: 14 Jún 2006
Príspevky: 137
Bydlisko: TA

PríspevokZaslal: Št Máj 22, 2008 11:05 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak a hneď prvý príspevok skoro na posranie. Treba pozerať do konca, ono sa to rozbehne.

http://www.youtube.com/watch?v=cyib_tcO7c0
_________________
Keby si mlčal bol by si filozofom, keďže si prehovoril stal si sa volom.

www.tsc.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Martin Janičina
Tlčhuba


Založený: 29 Okt 2006
Príspevky: 355

PríspevokZaslal: Št Máj 22, 2008 11:29 am    Predmet: Odpovedať s citátom

U mňa tento:

http://www.youtube.com/watch?v=_lpR3CvYJyw&feature=related
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Marián Xaron Mojžiš
Bežný tlachal


Založený: 30 Mar 2008
Príspevky: 89
Bydlisko: Chateau de beckov

PríspevokZaslal: Št Máj 22, 2008 11:54 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Mno ktomu prvemu mi len neda povedat, ze to ze ta osoba je zena a nie muz(ma presvedcilo az ked uz bola v tom temer cela)alebo som sa zmylil?snad nie Laughing Wink
A to druhe,ja som dostal 1a pol do hlavy tiez,davno pri treningu pri serii hornych som sa zahladel inde a zrazu bum,ale na pocudovanie ani stopy potom Cool Idem pohladat kt.som videl davnejsie..
_________________
"Aliqius callidus de caelum, degenero contendo mei"
"Sine amore, nihil est vita.."
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Compas
Regrút


Založený: 26 Máj 2008
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Po Máj 26, 2008 10:09 am    Predmet: 1. príspevok, Zvolenský zámok Odpovedať s citátom

Čaute.

Banán z Cas. mi poslal link a nezostal som chladný.

Myslím, že už bývalí chlapci z Ancile trénujú s nami na zámku pod vedením človiečika, ktorý by podľa mňa ešte nemal držať meč (chlapík, ktorý bol skúsený sa na nich vykašľal, lebo sú ....). Nikomu, kto má aspoň vlažný vzťah k šermu neprajem vidieť, čo sa tam odohráva.
Povedali sme im pár slov o tom, že to nevyzerá dobre a je to nebezpečné, no nepadlo to na úrodnú pôdu (Komu není z hury dáno, v apatece nekoupí). Podľa nich je to bojový šerm.

Video vraj vzniklo ako školský projekt, ale závidím odvahu týpka, čo to tam zavesil, resp. to reprodukoval ďalej spoza školskej lavice.

Tí chlapci NIE SÚ z Ricassa a nemáme s nimi nič spoločné okrem priestorov. Doteraz sme spolu spravili nejakú akciu na zámku, na ktorej nám pomohli, ale "čo je moč, to je moč". Budem rád ak si nájdu nejakú lúku, kde sa môžu vyšalieť do sýta.

Majte sa pekne

Compas - Ricasso
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Bežný tlachal


Založený: 28 Máj 2008
Príspevky: 15

PríspevokZaslal: Št Máj 29, 2008 7:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.youtube.com/watch?v=arFupe3Aw58&feature=related
katapult a auto
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Goeffrey
Bežný tlachal


Založený: 30 Apr 2008
Príspevky: 46
Bydlisko: Strážske, Slovensko

PríspevokZaslal: Št Máj 29, 2008 8:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

vechter napísal:
Tak a hneď prvý príspevok skoro na posranie. Treba pozerať do konca, ono sa to rozbehne.

http://www.youtube.com/watch?v=cyib_tcO7c0

lol tie zvuky z warcraftu tam nemaju chybu, pekne som sa na tom zasmial =D
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miso
Tlčhuba


Založený: 02 Nov 2006
Príspevky: 791

PríspevokZaslal: Št Máj 29, 2008 9:43 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tak toto ma dnes dostalo...letiace auto...dlho som sa tak dobre nesmial
_________________
tuitio fidei et obsequium pauperum
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Andrej Janičina - Jabčo
Tlčhuba


Založený: 17 Jún 2006
Príspevky: 325

PríspevokZaslal: Pi Máj 30, 2008 8:28 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak som ale správne pochopil, tak táto téma nie je novou odnožou Just for fun. Skôr som to pochopil ako verejný pranier pre šermiarov a miesto kde si názorne ukázať "tak takto veru nie".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Milan Olaff Madlenák
Tlčhuba


Založený: 13 Jún 2006
Príspevky: 929
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Máj 30, 2008 2:35 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.viacassa.sk/fotky/akcie/51/sl22.jpg "Korvinovsky sudlicnik" uplne vpravo "korvinovski delostrelci", na prekvapenie tiez uplne vpravo, dvaja krajni: http://www.viacassa.sk/fotky/akcie/51/sl16.jpg
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Andrej Janičina - Jabčo
Tlčhuba


Založený: 17 Jún 2006
Príspevky: 325

PríspevokZaslal: Pi Máj 30, 2008 3:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Olaf: to máš pravdu, dosť zlé. Inak ten sudličník mi vyrazil dych. Povedali ste mu tam niečo?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Milan Olaff Madlenák
Tlčhuba


Založený: 13 Jún 2006
Príspevky: 929
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Máj 30, 2008 3:06 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Uprimne si myslim, ze by to akosi nicomu neprospelo... Jedina moznost je zistit aspon, odkial je a buduci rok sa jeho ucasti vyhnut... Ale na druhej strane, dotiahol to do Siene slavy, hehe... Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
miso
Tlčhuba


Založený: 02 Nov 2006
Príspevky: 791

PríspevokZaslal: Pi Máj 30, 2008 4:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Jabčo napísal:
Ak som ale správne pochopil, tak táto téma nie je novou odnožou Just for fun. Skôr som to pochopil ako verejný pranier pre šermiarov a miesto kde si názorne ukázať "tak takto veru nie".


aj ja si myslim,ale co to mam zmazat?

no nic...poprosim ferenc-a,aby to nabuduce hodil do temy just for fun...az to tam bude,zmaznem to tu
_________________
tuitio fidei et obsequium pauperum
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Ladislav Vyoral
Tlčhuba


Založený: 12 Jún 2007
Príspevky: 354
Bydlisko: Malenovice Morava

PríspevokZaslal: Pi Máj 30, 2008 4:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

A já vím,kde jsou k vidění pikenýři v polobotkách a i jiné libůstky....na fotkách Vaší nejprestižnější skupiny. Very Happy
Tak a ted to dostanu... Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Jsem jako zrcadlo.
Smějte se a já se budu smát na vás. Mračte se a já se budu mračit též.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Milan Olaff Madlenák
Tlčhuba


Založený: 13 Jún 2006
Príspevky: 929
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: Pi Máj 30, 2008 4:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.viacassa.sk/fotky/akcie/55/dnike26.jpg Napriklad tu, to najde kazdy... Len si mi este stale nedodal tych obuvnikov, ktorych poznas... Twisted Evil

A ten, co drbe do vsetkych flakacov a o*ebovakov, nech su, odkial su, je ten vpravo: http://www.viacassa.sk/fotky/akcie/24/ruskov17.jpg Ajhla, co ma na labkach... Cool

A teraz vazne: Je rozdiel nemat prachy na nieco a mat prachy na hovadinu? Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Ladislav Vyoral
Tlčhuba


Založený: 12 Jún 2007
Príspevky: 354
Bydlisko: Malenovice Morava

PríspevokZaslal: Pi Máj 30, 2008 8:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Slovem Vaši nejprestižnější skupinu,jsem myslel : Vaši SLOVENSKOU...NE V.C.
Olaff> Nemyslel jsem Tebe nebo Tvoji skupinu. Na to jsi mi jako diskutér příliš sympatický.Zatím. Very Happy
Vysvětlení máš v SS. lada
_________________
Jsem jako zrcadlo.
Smějte se a já se budu smát na vás. Mračte se a já se budu mračit též.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
AElfgar
Tlčhuba


Založený: 14 Jún 2006
Príspevky: 158

PríspevokZaslal: Pi Máj 30, 2008 8:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Olaff napísal:
http://www.viacassa.sk/fotky/akcie/55/dnike26.jpg Napriklad tu, to najde kazdy... Len si mi este stale nedodal tych obuvnikov, ktorych poznas... Twisted Evil

Sak na svojej stranke mate kontakt na nejakeho obuvika Smile. Kua Olaff preco by mal Kuno robit robotu za Teba? Kazdy z nas ma predsa dost starosti so svojou skupinou Smile

Olaff napísal:

A teraz vazne: Je rozdiel nemat prachy na nieco a mat prachy na hovadinu? Wink

Preco by v tom mal byt rozdiel? Vysledok je ten isty - dotycny vystupuje v hovadine. Navyse mam pocit ze s topankami maju problem aj ludia, ktori su u vas uz dost dlho. Za ten cas si tie topanky uz mohli zohnat. Aj nasi mladi, ktori su tiez studenti na strednej si na to dokazali nasporit, tak na nedostatok prachov sa nevyhovaraj Smile.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Milan Olaff Madlenák
Tlčhuba


Založený: 13 Jún 2006
Príspevky: 929
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Máj 31, 2008 7:39 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja sa na nedostaok prachov nevyhovaram (aj ked, mohol by som sa, pretoze je fakt, ze penazi mam akutny nedostatok), moji ludia ano, hehe... Hovadina napadna a nenapadna je vazne trosku rozdiel, v principe s tebou vsak suhlasim... Poviem ti ale o tridsiatkovych botach:

Nikde v dosahu nie je nikto taky nabuseny obuvnicky, aby to zmakol podla obrazkov ci prinesenej predlohy, najvacsim problemom su kopyta. Ja osobne mam cizmy z Lozorna, kam sme museli ist na vzatie miery, aj napriek tomu sa jedny boty (na rozdiel od ciziem) nepodarili ani na treti pokus, a tak chodi v botach divneho rozmeru, dlhsiu akciu si doslova pretrpi. A pritom chlapik, co to robil, je fakt manik... Len na to skratka nemal kopyta... Cenu ti radsej nepoviem, ale bola znacna, napriek tomu vyhodna, mam tie cizmy piaty rok a bez jedinej opravy, nepodobaju sa na bezne pouzivane rybarske cizmy, ktore si siju sami sermiari, nemaju zaklad ako kanady, z ktorych vychadza kopa strihov, zase pouzivanych sermiarov, tu sa mi jednoznacne zda vhodnejsie a ako mensie zlo pouzitie polobotiek, nez pouzite takychto viditelnych paciziem... Goticke prevratene boty viem usit za par supov, ale tridsiatkove boty bez kopyta, to je pruser... Preto najblizsi vyrobca je v Brne. Ale! Dostan sa do Brna, vyber si boty, nechaj sa zmerat a potom cakaj. Vysledok je paradny a za uzasnu cenu- LH tridsiatkove boty, avsak nepouzitelne pre sermiara, pretoze podrazka je kozena, pripadne dokonca podbita cvockami, co sa sice da nahradit cimsi vhodnym na podia, ale ta bota uz nie je to, co byvala. Nehovoriac o tom, ze ide o topanky na mieru, prepravit vsetkych do Brna, no... Je tam aj borec, ktory vraj robi tiez konfekcne velkosti - o par dni, ak bohovia daju, maju sa objavit dva pary v Kosiciach, ci sa trafi do velkosti, na to som zvedavy najviac, ono je predsa len akosi lepsie, ked sa bota vyskusa... Dalsia moznost je chlapik, ktory sije boty rucne, videl som aj jeho barokove boty - jedna nadherna basen, vsetko do detailu prepracovane... Ale 300 eur, to je kord aj s dykou, ktory vyuzijem urcite viac (to je ten zo stranky, prioritou u neho je totiz 14. storocie, na ktore ma rozbehnutu autenticku stolarsku dielnu)... No a potom mame rozohrateho jedneho ludovkarskeho, u ktoreho je problem, ze to este nikdy v zivote nevidel a tiez bude asi problem na prekvapenie s kopytami...

Takze strucne povedane, nenechavam robit Kuna robotu za seba, ja hladam riesenia uz tych par rokov, na ktore narazas... Existuje aj este jeden faktor, ktory sice nie je vyhovorkou, ale moze pomoct osvetlit problematiku - nevenujeme sa len jednemu obdobiu, a tak nasi studaci musia pchat prasule na viacero miest, co sice je napadnutelne tym, ze mame robit jedno obdobie, na druhej strane, robit jedno, bola by to nuda a malo pestrosti, takze radsej pekne pomaly sa zlepsovat, ale v sirsom zabere...

Predpokladam vsak, ze ten borec (borci), ktory bol (boli) na fotkach, ktore som sem dal, ma ako jediny zmysel zivota "gotiku", chce byt rytierom, chdit na najvacsie bitky atd., to je to, co ma serie a preco som ho sem dal... V kazdom pripade, hovorim vzdy a stale len za seba (aspon v tomto pripade), pricom sa nechvalim tym, ako rypem do vlastnych radov, ktore su koniec koncov, ako sme sa tu svojho casu niekde dohodli, nie rady sermiarske, ale divadelnicke... A na divadelnikov mame uzasne handry, hehe... Okrem toho, aj ja som chcel byt v Sieni slavy... Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
AElfgar
Tlčhuba


Založený: 14 Jún 2006
Príspevky: 158

PríspevokZaslal: So Máj 31, 2008 10:22 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Po tom vysvetleni to uz znie inak Smile Len tie Tvoje predchadzajuce agrumenty spociatku vyzerali ako keby ich napisal nejaky novacik a nie niekto kto uz sa v tom fachu nejaky ten cas pohybuje, to som proste musel smecovat, ked si mi tak pekne nahral Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Milan Olaff Madlenák
Tlčhuba


Založený: 13 Jún 2006
Príspevky: 929
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: So Máj 31, 2008 3:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ved tebe nahram vzdy rad, pekny smec potesi srdce kazdeho byvaleho nahravaca.... Wink Ale vies, ako mi doma vynadali, ked som vysvetloval namiesto starania sa o domacnost? Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Daniel Holeček - Triarius
Tlčhuba


Založený: 04 Aug 2006
Príspevky: 1013
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So Máj 31, 2008 7:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.grex-sever.com/grex%20foto/poza1.jpg - tak toto je unikat
_________________
Nón est victória sine évocátióne

www.kompania.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra serm.sk -> Slamník Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Strana 1 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk